رفتن به محتوا رفتن به نوار کناری رفتن به فوتر

تشخیص تسمه تایم اصلی

تسمه تایم یکی از حساس ترین قطعات و لوازم یدکی خودرو است

تسمه تایم یکی از حساس ترین قطعات و لوازم یدکی خودرو است که در صورت خراب شدن و سایش سریعا باید تعویض شود. در غیر این صورت ممکن است مشکلات زیادی پیش روی راننده قرار بگیرد. اما چالش اصلی وقتی پیش می آید که قرار است این محصول را خریداری کنیم. تسمه تایم یکی از حساس ترین قطعات و لوازم یدکی خودرو است که در صورت خراب شدن و سایش سریعا باید تعویض شود. در غیر این صورت ممکن است مشکلات زیادی پیش روی راننده قرار بگیرد. اما چالش اصلی وقتی پیش می آید که قرار است این محصول را خریداری کنیم.

 

از طرفی به دلیل اینکه تسمه یک کالای تخصصی و بسیار حساس و مهم در خودرو است تشخیص جنس تقلبی از اصل بسیار سخت است و باید توسط کارشناسان خبره صورت بگیرد و درصورتی که از تسمه تقلبی در خودرو خود استفاده کنید می تواند منجر به خسارات بسیار سنگینی به خودرو شما گردد.

بهترین برند تسمه در بازار کدام است ؟

کیفیت تسمه یک بحث است و نحوه نصب توسط مکانیک یک بحث دیگر، شاید این سوال نیز برای شما پیش آمده باشد که بهترین برند تسمه در بازار کدام است ؟

درپاسخ به این سوال باید گفت که تمامی برندهای اصلی در بازار به شرط اصلی بودن از نظر کیفیت مورد تائید هستند اما در بین تعمیرکاران گاهی یک برند جا میافتد و آن را بیشتر توصیه می کنند اما مسئله ای که هست این است که تسمه یک طرف ماجرا است و نحوه نصب تسمه بسیار اهمیت دارد، تعمیرکاران ماهر قبل از تعویض تسمه باید تمامی قطعات مرتبط با تسمه را به خوبی تمیزکرده و از روغن پاک کنند.

یکی دیگر از مسائل مهم در کارکرد و عمر بالای تسمه،  نحوه نصب تسمه توسط مکانیک می باشد .

تعویض و نصب تسمه در خودرو یک کار تخصصی و حساس می باشد و باید توسط مکانیک مجرب صورت بگیرد، این مسئله نیز باید مورد توجه قراربگیرد که قطعات مرتبط به تسمه نیز باید هنگام تعویض تسمه بررسی و تمیز شوند و در صورتی که کوچکترین عیبی دارند تعویض شوند.

مشخصات تسمه تایم خوب

تسمه تایم ها از 4 لایه تشکیل شده اند که لایه بیرونی از یک نوع پارچه خاص مقاوم در برابر سایش تولید شده است. لایه های درونی از الیاف شیشه تشکیل شده اند. لایه های داخلی هم در برابر گرما و کشش طولی و پارگی کاملا مقاوم هستند. همچنین فاصله استاندارد دندانه ها در تسمه تایم ها نیز از مشخصات این محصول است. شناخت ویژگی های تسمه تایم این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا نگاه تیزبینانه تری نسبت به این محصول داشته باشد.

بخوانید: بهترین زمان برای تعویض تسمه تایم

تسمه تایم را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید

یکی از راه های فرار از دست محصولات تقبلی تسمه تایم خرید این محصول از فروشگاه های معتبر و البته تخصصی است. فروشگاه هایی که به صورت تخصصی روی فروش این محصول کار می کنند، می توانند تا حد زیادی تضمین کننده اصلی بودن آن باشند.

برای خرید برترین برند های تسمه خودرویی می توانید از طریق این قسمت اقدام نمایید .
از خرید محصولات فله ای در بازار خودداری کنید

یکی از اشتباهات برخی از کاربران خرید تسمه تایم های فله ای است. دقت کنید که این تسمه تایم ها معمولا ساخت کشور چین بوده و به هیچ وجه کیفیت لازم را برای استفاده در خودرو ندارند.

در انتها باید خدمت شما عرض کنیم که تسمه کالایی است که باید در حرارت مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرد تا کیفیت خود را نشان دهد.

 

ارسال نظر

تمام حقوق سایت برای شرکت آینده یاران دونیروپارت محفوظ است.

021-28427784

قالب چند منظوره و فروشگاهی Kicker

© 2024 ژاکت. تمامی حقوق سایت محفوظ است.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت مطلع گردید

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت مطلع گردید